Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia
2014.12.20


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego, zdrowia, wielu radosnych chwil spędzonych wśród najbliższych. Aby nie zabrakło nam spojrzenia pełnego troski i miłości, aby radość wypływająca z naszych serc była przykładem i namacalnym świadectwem, że Chrystus właśnie tej nocy nam się narodził!

Życzymy Wam mnóstwa prezentów (nie tylko tych materialnych oczywiście), obficie zastawionego stołu wigilijnego, wieczoru spędzonego, przy zgaszonym telewizorze i komputerze, na rodzinnych opowieściach i śpiewie kolęd!

Czytaj więcej

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
2014.12.08


 08 grudnia o 17:00, podczas Mszy św. roratniej dziewczęta należące do Grona Dzieci Maryi odnowiły swoje przyrzeczenia; w ich obecności 4 marianki zostały przyjęte - złożyły poraz pierwszy swoją obietnicę przed Matką Bożą.

 Po Uroczystej Mszy św. spotkaliśmy się wspólnie na drobnym poczęstunku. Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu (zapewnili słodkości oraz zapanowali nad porządkiem) serdeczne Bóg zapłać!

Czytaj więcej

Koncert Uwielbienia!
2014.11.22


22 listopada o godz. 17:00 zgromadziliśmy się w kościele, aby chwalić naszego Pana wspólnym śpiewem. Pomogli nam w tym zaproszeni goście: TIAKO, UNISONO oraz PRZECINEK I PRZYJACIELE.

Koncert, którym rozbrzmiały mury naszej świątyni, przerodził się w żywe wyznanie wiary.

Dziękujemy Wam drodzy przyjaciele!

Czytaj więcej

Ustanowienie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej
2014.12.07


W II Niedzielę Adwentu z rąk biskupa opolskiego 54 osoby przyjęło posługę nadzwyczajnych szafarzy w tym 6 sióstr zakonnych. Wśród nich był nasz parafianin Sebastian Kubny. Ta posługa upoważnia do zanoszenia Komunii św. chorym, a także rozdzielania jej podczas Mszy św. w parafiach. 

Kandydaci, których wybrali proboszczowie i przełożone zakonne, uczestniczyli w kursie przygotowawczym, który trwał przez cztery poprzedzające soboty.

Wszystkim obecnym i nowo ustanowionym nadzwyczajnym szafarzom życzymy wytrwałości w posłudze i dawania świadectwa wiary.

Czytaj więcej

Święto Niepodległości
2014.11.11


W Święto Niepodległości, zgromadziliśmy się w kościele o 10:00 na Mszy św. w intencji ojczyzny. Wspólną modlitwą podziękowaliśmy za doświadczenie życia w wolnym kraju.

Modliliśmy się za tych, którzy swoje życie oddali za naszą wolność ale także za tych co znacząco przyczynili się do tego a nie ma ich już wśród nas. Wielu z nas korzystając z przepięknej jesiennej pogody, udało się do miejsc upamiętniających walkę o naszą wolność. Swoją zadumą objęliśmy też naszych bliskich zmarłych

Czytaj więcej

Wizyta św. Mikołaja
2014.12.05


05 grudnia pod koniec rorat zaskoczył nas swoją wizytą św. Mikołaj.
Obdarzył nas dobrym słowem i obdarował wszystkich milusińskich: małych i tych większych słodkim drobiazgiem.


Spotkanie zakończyliśmy wspólną fotografią.

Czytaj więcej

II spotkanie w ramach Nowej Ewangelizacji
2014.11.16


Dzisiejszej niedzieli (16 listopada 2014) gościliśmy na Mszach św. grupę ewangelizującą z ks. Jarosławem Staniszewskim na czele :) To drugie nasze spotkanie, podczas którego ks. Jarek świeccy i siostry zakonne, starają się zasiać w nas ziarno żywej wiary, otwartej na Boga i wspólnotę.

Świadectwo, którym podzielił się z nami brat Piotr tego dnia, podkreślało wielką wagę aktu uwielbienia. Nawet gdy troski i problemy dnia codziennego zalewają nasze myśli - wielbijmy Boga modlitwą i śpiewem - tu i teraz - nie doszukujmy się jakiegoś szczególnego momentu, czyńmy to z radością, spontanicznie. Bóg w swej dobroci i miłosierdziu otacza nas opieką - ufajmy Mu bezgranicznie. Uwielbiajmy Go i wywyższajmy! 

Czytaj więcej

Niedziela
8:00 Msza św.
10:00 Msza św. Suma
16:00 Msza św.

Poniedziałek
8:00 Msza św.

Wtorek
18:00 Msza św.

Środa
8:00 Msza św.

Czwartek
17:30 Adoracja Najświętrzego Sakramentu
18:00 Msza św.

Piętek
17:00 Msza św. szkolna

Sobota
18:00 Msza św. niedzielna